Unikaalne pesutehnoloogia

Tänu mitmeaastasele kogemusele oleme suutnud luua unikaalse iseteenindusega autopesusüsteemi Euroopa tasemel. Meie inseneride ja keemikute koostöö tulemusena oleme loonud kuus pesuprogrammi, mis kombineerivad sobivates suhetes selliseid faktoreid nagu surve, temperatuur, kemikaalid ja demineraliseeritud vesi. BKF 5+ süsteem tähendab, et teile pakutakse viit standardset pesuprogrammi koos võimalusega laieneda kuuele pesuprogrammile

 


VELGEDE PESU
Velgi pritsitakse kemikaaliga, kasutades pehmendatud vett ja madalat survet. See võimaldab eemaldada süsinikujäägid ja piduriplokkide plekid. Selle programmi jaoks kasutame pehmendatud ja demineraliseeritud vett, mis parandab kemikaalide efektiivsust.


TURBOPESU
Pehmendatud veega koos pritsitakse kemikaali, mis valmistab ette iseteeninduslikuks autopesuks (pehmendab raske mustuse).


SURVEPESU
90 bar surve, mehaanilistest saasteinetest filtreeritud (pehmendatud) vesi. Kemikaalidena kasutatakse laki suhtes neutraalse pH-ga pulbrit, mida doseeritakse protsessi käigus (pindaktiivsete ainete tehnoloogia), kõrge temperatuur toetab õliste plekkide lahustamist.


LOPUTAMINE
Pärast iseteeninduspesu loputatakse mustuse ja kemikaalide jäägid maha võrguveega, 90 bar töösurve juures.


POLÜMEERHOOLDUS
Filtreeritud vesi, mida on pehmendatud tipptasemel polümeeriga, katab puhta laki õhukese, tugeva kihiga. Tänu kõrgele temperatuurile kinnitub polümeer lakile ja pakub püsivat kaitset.


POLEERIMINE
Autokere pesemine pehmendatud, mineraalivaba (demineraliseeritud) veega koos kuivatava ja poleeriva ainega, mis aitab saavutada plekivaba välimust. See programm on eelnenud programmide lõpetuseks ning välistab vajaduse sõiduki pühkimise või kuivatamise järele.

newsletter BKF meie YouTube'i kanal meie Google+ leht