Tehnoloogiast tulenevad eelised

BKF CarWash järgib põhimõtet, et „paigalseis tähendab tagasiminekut“. Seega töötab meie meeskond pidevalt meie poolt toodetavate seadmete kallal. Igal aastal toome välja uued, parandatud mudelid. Järjepidev areng on võimaldanud meie ettevõttel saavutada iseteenindusega autopesulate turul standardilooja positsiooni. Seadmete arendamise käigus oleme välja arendanud mitmeid originaalseid lahendusi, mis tagavad meie seadmete kõrge tehnilise taseme ja parima kvaliteedi. Meie lipulaevadeks süsteemide osas on:

Kaardimakse

Tänu kaasaegsetele tehnoloogiatele on Teil võimalus maksta BKF pesulates kasutades kontaktivaba Visa või Mastercard kaarte. Sellised seadmed, nagu uus BKF kontrollpaneel, lubavad tõsta autopesula atraktiivsust. Selline maksmisviis on tulevik, nii et meie arvates on see autopesulas kasutamist väärt, kuna selline tehnoloogia võib äri edendada.

BKF Maksespunkt võimaldab ka maksmist kontaktivaba kaartidega. Tehnoloogia võimaldab maksta ühes pesula (maksepunktis) keskpunktis kõikide pesukohtade eest. BKF Maksespunkti on sarnaselt teistele BKF toodetele väga lihtne kasutada.

Pesula juhtimine Interneti kaudu

Pesula juhtimine Interneti kaudu on lihtne tehnoloogia, mis aitab Teil säästa aega. Kõik andmed on saadaval ühest interneti brauserist, vajalik on vaid internetiühendusega seade. See lahendus teeb Teie äri juhtimise lihtsamaks ja selgemaks.

 

newsletter BKF meie YouTube'i kanal meie Google+ leht