packages !

Pesuaine taseme kontroll

Vedelate ja pulberpesuainete taseme mõõtmine Pepperl & Fuchsi ultrahelianduritega võimaldab tasemeid eemalt läbi interneti jälgida. Täpne pesuainete taseme mõõtmine ja madalaima lubatud tühjustaseme määramine võimaldab tagada parima pesutingimuste kvaliteedi seire. Pesula külastamine pesuaine lisamiseks toimub vaid siis, kui see on vajalik. Eelised: 5 eraldi andurit, mis süsteemi toimimist jälgivad, madala pesuaine taseme teavitus, 55-liitrised kaasaskantavad roostevabast terasest pesuainekanistrid.

Veevarustuse tagavaralahendus

Veevarustuse tagavaralahendus, mis tagab pesemisvalmiduse süsteemi siseneva vee surve langemisel või veevarustuse puudumisel. Spetsiaalne 400-liitrine varutsisternide süsteem. Juhul kui veevarustus katkeb, võimaldab tagavarasüsteem vett veel ligikaudu 40 pesuks.

Tööea pikendamise pakett

Süsteem, mis põhineb intelligentsetel B&R inverteritel, kõrgsurvesensoritel ja erilisel BKF-rakendusel. Sujuva mootori pöörlemiskiiruse reguleerimisega kaitstakse süsteemi järskude survemuutuste eest. Varajase hoiatuse funktsioon pumbast väljuva kõrgsurve väärtuste muutmisel võimaldab investoril tagada jaama töökindluse. Tõhus elektri- ja veetarve.

Turvaline raha vastuvõtusüsteem

BKFi tarkvaral põhinev raha vastuvõtusüsteem ja kõrgekvaliteediline tööstuslik printer tagavad ettevõttele turvalise rahamajanduse. Eelised: iga pesujaama käibearuanne vastavalt maksevõimalustele – maksevõtmed, mündid/žetoonid ja paberraha; võimalus printida tagasiulatuvaid aruandeid.

Suur rahakassa

Kaks eraldi paberraha loendurit ja tavalisest kaks korda suurem rahakassa võimaldavad autopesulat harvemini tühjendada.

Kuuma vee ringlus

Veeringluse süsteemi paigaldamine, millega on võimalus kasutada ka kuuma vett.

Soojendustraadid

Lahendus, mis aitab vältida kõrgsurvetorude kinnijäätumist tänu nutikale soojendustraatide võrgustiku kasutamisele.

Surveohutuse kontroll

Kõrgsurvesensor, mis võimaldab kõrgsurvepumpade töös varakult tuvastada mis tahes kõrvalekaldeid.

Vandalismikindel lahendus

Vandalismikindel lahendus, mis põhineb mooduliukse sisse paigaldatud keelreleel, häiresignaalil ja CarwashFirmware’i tarkvaral.

BKFi maksevõti (BKF Key)

4-kohaline impulsside kuvamise süsteem / ühe võtmelugeja hind ühe pesujaama kohta.

BKFi maksevõtme laadimisterminal (BKF Changer)

Laadmisterminal on varustatud järgnevaga: paberraha loendur, 2 universaalset sorteerimiskolu ja nende peal asuvad masinaosad, eraldiseisev alus (valikuline + arvukalt teisi konfiguratsioone: maksevõtme laadimise süsteem, maksevõtmete väljastamise süsteem, printer, modem, jne).

Põhiversioon AUTOCOIN

Täiendatud versioon ADVANCE

BKFi paberraha loendur

Paberraha loendur / hind ühe pesujaama kohta.

Pesuhari Brush Pro

Pesuhari / hind ühe pesujaama kohta.

Taasringlusvee kasutamise süsteem

Kokkukogutud taasringlusvee kasutamine loputusfaasis.

 

LISAVALIKUD

 

Nutikas jäätumisvastane süsteem

Pakett, millega paigaldatakse kuuma vee ringluse süsteem ja soojustraadid.

Pakett Premium Poland

Pakett, millega paigaldatakse pesuaine taseme mõõtja, tööea pikendamise paketi seadmed, veehoolduse seadmed ja soojustraadid.

Mitmekülgne tasumissüsteem

Lahendus, millega paigaldatakse turvalise rahamajanduse, suure rahakassa, BKFi maksevõtmete ja BKFi maksevõtmete laadimisterminali pakettides mainitu.

Parim veelahendus

Lahendus, millega paigaldatakse rauaosakeste eemaldamise, veehoolduse ning veejoapumba paketi seadmed ja taasringlusvee kasutamise süsteem.

newsletter BKF meie YouTube'i kanal meie Google+ leht