BKF 2014. aasta näitustel

2014. aastal osaleb BKF järgmistel näitustel:


20.02­-23.02, China International Auto Accessories Electronics, Tuning & Care Products Expo, Peking (Hiina);

Esimene näitus toimub BKFi jaoks 2014. aastal Pekingis.

Üritus toimub 18ndat korda ning on suurim ja kõige tähtsam autotööstust puudutav sündmus Hiinas. Suur arv näitusel osalevaid ettevõtteid ja kümned külastajad annavad korraldajatele põhjust arvata, et see üritus saab taas olema väga edukas.


26.02-01.03, Auto Maintenance & Repair, Peking (Hiina);

Me jätame idapiiri kaugele maha ja osaleme järgmisel üritusel lootusega teha koostööd Aasia investoritega. Tutvustame koos meie Hiina edasimüüjaga üritusel oma suurepäraseid autopesulaid. Paljud Hiina inimesed on huvitatud meie autopesulatest ja me soovime sellel messil näidata BKF Carwashi parimaid külgi.
27.03­30.03, Automotive Technology Fair, Poznan (Poola);

Tegemist on kõige tähtsama autotööstust puudutava üritusega Poolas. Wielkopolska ehk Suur-Poola südames aset leidval messil (eelmine toimus sealsamas 2012. aastal) esitleme me oma uusimat autopesulat 100 m2 suuruses boksis, kus on meil kavas ka üks väike üllatus kõigile messi külastajatele. 12 000 huvilist autotööstusest, 300 väljapanekut ja viis näitusepaviljoni annavad meile võimaluse esitleda oma töökindlaid autopesulaid parimates tingimustes.


6­-9.05, ISSA, Amsterdam (Holland)

ISSA/INTERCLEAN on maailmas juhtival positsioonil olev puhastustööstuse professionaalidele suunatud müügimess. See on suurim Türgi autotööstuse näitus.  2012. aastal Amsterdamis toimunud mess oli viimase 24 aset leidnud messi hulgast suurim ja edukaim.


14­-16.05, Stacja Paliw, Varssavi (Poola)

Meie riigi pealinn võõrustab juba 21. korda arvukaid naftafirmade esindajaid, tanklaomanikke, naftaimportijaid ja infrastruktuuri investoreid. Muidugi ei saa sellel messil osalemast jätta ka meie. Tutvustame seal oma uusimaid autopesulate tehnoloogiaid ning tõestame, et autopesula on igale tanklale või autoteenindusele ideaalne lisa.


25-­28.08, Automechanika Moscow (Venemaa)

Sellel Venemaa suurimal autotööstuse näitusel osaleme me juba neljandat korda järjest. Automechanika Moscow suurima ja tähtsaima koostööpartnerina autopesulate valdkonnas on meil kavas hankida viimaste aastatega võrreldes veelgi enam investeerimispartnereid, kuigi ka eelmised aastad on olnud selles vallas väga edukad.
16­20.09, Automechanika , Frankfurt (Saksamaa)

4500 väljapanekut enam kui 70 riigist ning 150 000 külastajat enam kui 170 riigist –  sellise osavõtuga oli 2012. aastal Frankfurdis toimunud Automechanika mess. Meie jaoks on see ideaalne võimalus. Müüsime ju ometigi 2013. aastal 156 autopesulat, mis on iseteeninduslike autopesulate turul suurim pesulate arv! Uusimaid autopesulate lahendusi tutvustab sellel messil just kolmandat korda järjest osalev BKF. Loodame oma tegevusse kaasata partnereid ja investoreid turgudelt, kus me veel esindatud ei ole, ning kasvatada kliendibaasi nendel turgudel, kus oleme juba kanda kinnitanud.

newsletter BKF meie YouTube'i kanal meie Google+ leht